سبک سازه

شركت سبك سازه اسپادان نمایندگی رسمی دکرا در استان اصفهان و چهارمحال  و بختياري، طراح و مجري سیستم پیشرفته سقف‌های شیبدار با بهره‌گیری از مدرنترین تکنولوژی و سابقه اجرای بيش از 200 هزار مترمربع، از سال 1387 آماده ارائه  شايسته ترين خدمات مطابق با استانداردهاي بين المللي مي باشد. اين شركت در سال 1383 به صورت سهامی خاص شکل گرفت و فعالیتهای بازرگانی و پروژه های عمرانی را مبنای کاری خود قرار داده و بر همین اساس با ایجاد واحدهای فنی، بازرگانی، مالی، امور بین الملل و مشاوره های فنی و اجرایی سعی نموده تا به پشتوانه نیروهای فنی مجرب گامی موثر در راستای آبادانی و رونق اقتصادی ایران عزیز داشته باشد و تا كنون چندین پروژه عمرانی، انبوه سازی و فعالیت بازرگانی داخلی و خارجی را انجام داده تا راهی هر چند طولانی را به کمک تجهیزات پيشرفته، و عوامل فنی مجرب طی نموده و گامی رو به جلو بر دارد.
شرکت سبک سازه اسپادان با هدف ایجاد ، گسترشانتقال دانش فنی صنعت ساختمان سازی بر اساس حلقه های گوناگون تأمین ، تولید ، بازرگانی و اجرای محصولات سبک و نوین ، بنیان نهاده شد. این شرکت با بهره گیری از کادر مدیریتی تحصیل کرده و متخصص ، در حال حاضر خدمات خود را در زمینه دیوار های سبک سه بعدی (3D پانل) ، قالب های ماندگار بتن (ICF) و بلوک های سقفی پلی استایرن به متقاضیان ارائه می نماید.
شرکت سبک سازه اسپادان با هدف ایجاد ، گسترش و انتقال دانش فنی صنعت ساختمان سازی بر اساس حلقه های گوناگون تأمین ، تولید ، بازرگانی و اجرای محصولات سبک و نوین ، بنیان نهاده شد. این شرکت با بهره گیری از کادر مدیریتی تحصیل کرده و متخصص ، در حال حاضر خدمات خود را در زمینه دیوار های سبک سه بعدی (3D پانل) ، قالب های ماندگار بتن (ICF) و بلوک های سقفی پلی استایرن به متقاضیان ارائه می نماید